Lokalizacja

Zobacz, gdzie znajduje się inwestycja

Praga Południe w ostatnich latach stała się niezwykle popularnym miejscem do życia w stolicy. Ta dzielnica oferuje mieszkańcom dostęp do licznych terenów rekreacyjnych, takich jak: Park Skaryszewski z Jeziorkiem Kamionkowskim, korty tenisowe czy Stadion Podskarbińska.

Złota Praga - ul. Drwęcka 11

Pokochaj Złotą Pragę

Praga Południe to dzielnica różnorodności i kontrastów, której nie sposób opisać jednym słowem. To dzielnica mieszkaniowa i biznesowa, która jednocześnie oferuje bogatą infrastrukturę rekreacyjną. Praga Południe to idealne miejsce, które łączy możliwość wypoczynku na łonie natury, a jednocześnie gwarantuje wielkomiejskie wygody. To właśnie tu działają liczne modne kawiarnie i restauracje, które przyciągają nie tylko mieszkańców dzielnicy, ale również tych z całej Warszawy i okolic.

Dogodna komunikacja

Złota Praga to idealnie zlokalizowana inwestycja. Dzięki rozbudowanej siatce komunikacji – miejskie autobusy, tramwaje oraz II linia metra – można szybko, wygodnie i łatwo przedostać się do niemal każdego zakątka stolicy. Dworzec Wschodni zapewnia dogodne połączenie z całą Polską. Warto zaznaczyć, że połączenia komunikacyjnie dzielnicy są stale rozbudowywane. Planowana jest m.in. budowa stacji III linii metra, która powstanie przy ul. Mińskiej oraz stacja kolejowa Warszawa Wiatraczna.

Tętniąca życiem dzielnica

Interesującym punktem na mapie Pragi jest Centrum Praskie Koneser. Tu znajdziemy popularne sklepy i modne restauracje. Koneser to również miejsce z niezwykle bogatą ofertą wydarzeń kulturalnych. Praga to dzielnica pełna ciekawostek. To tu znajduje się jedna z pierwszych fabryk czekolady Wedla, która funkcjonuje do dziś.

Ośrodek kultury

Dziś Praga Południe to miejsce z niesamowicie bogatą ofertą kulturalną i rozrywkową. Ciekawe wystawy, spektakle teatralne, rodzinne pikniki – wybór jest tak duży, że każdy znajdzie tu atrakcje dla siebie. Co więcej na Pradze nie brakuje rozrywki w postaci koncertów światowych gwiazd czy imprez sportowych na najwyższym poziomie – to wszystko za sprawą PGE Narodowego. Muzyczni koneserzy docenią natomiast bliskość Synfonii Varsovii.